Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Бела Џемпер

Слим фит Еднобојна Бела Џемпер
Слим фит Еднобојна Бела Џемпер
Слим фит Еднобојна Бела Џемпер
Слим фит Еднобојна Бела Џемпер
Слим фит Еднобојна Бела Џемпер
-34 %
Слим фит Еднобојна Бела Џемпер
Слим фит Еднобојна Бела Џемпер
Слим фит Еднобојна Бела Џемпер
Слим фит Еднобојна Бела Џемпер
Слим фит Еднобојна Бела Џемпер
Слим фит Еднобојна Бела Џемпер
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: KZ17010-192
990ден
1,490ден
Ex Tax: 990ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Бела
Група производи Џемпер
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на ракави Долги ракави
Состав 50% памук 50% акрил
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро