Menu
Your Cart

Слим фит Дизајнирана Индиго Џемпер

Слим фит Дизајнирана Индиго Џемпер
Слим фит Дизајнирана Индиго Џемпер
Слим фит Дизајнирана Индиго Џемпер
Слим фит Дизајнирана Индиго Џемпер
Слим фит Дизајнирана Индиго Џемпер
Слим фит Дизајнирана Индиго Џемпер
Слим фит Дизајнирана Индиго Џемпер
Слим фит Дизајнирана Индиго Џемпер
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Дизајнирана Индиго Џемпер
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: KZ14009-0076
1,490ден
Ex Tax: 1,490ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Индиго
Тип на култура Памук-Акрил
Група производи Џемпер
Крој Слим фит
Дезени Дизајнирана
Вид на крагња Тркалезна крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 50% памук 50% акрил
Вид на џеб Без џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро