Menu
Your Cart

Слим фит Дизајнирана Бордо Џемпер

Слим фит Дизајнирана Бордо Џемпер
Слим фит Дизајнирана Бордо Џемпер
Слим фит Дизајнирана Бордо Џемпер
Слим фит Дизајнирана Бордо Џемпер
-55 %
Слим фит Дизајнирана Бордо Џемпер
Слим фит Дизајнирана Бордо Џемпер
Слим фит Дизајнирана Бордо Џемпер
Слим фит Дизајнирана Бордо Џемпер
Слим фит Дизајнирана Бордо Џемпер
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: KZ180005-099
990ден
2,190ден
Ex Tax: 990ден


Слим фит Дизајнирана Индиго Џемпер Слим фит Дизајнирана Зелена Џемпер Слим фит Дизајнирана Темно сина Џемпер

Достапни опции

Објаснување
Боја Бордо
Група производи Џемпер
Крој Слим фит
Дезени Дизајнирана
Вид на крагња Тркалезна крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 70% акрил 30% волна
Вид на џеб Без џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро