Menu
Your Cart

Класик фит Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња

Класик фит Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Класик фит Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Класик фит Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Класик фит Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Класик фит Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Класик фит Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Класик фит Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Класик фит Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Класик фит Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: HR200003-301
1,490ден
Ex Tax: 1,490ден


Класик фит Ситни дезени Темно сина Џемпер со копчиња

Достапни опции

Објаснување
Боја Црна
Тип на култура Памук-Акрил
Група производи Џемпер со копчиња
Крој Класик фит
Дезени Ситни дезени
Вид на крагња V-крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 50% памук 50% акрил
Вид на џеб Без џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро