Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Мастило сина Џемпер со копчиња

Слим фит Еднобојна Мастило сина Џемпер со копчиња
Слим фит Еднобојна Мастило сина Џемпер со копчиња
Слим фит Еднобојна Мастило сина Џемпер со копчиња
Слим фит Еднобојна Мастило сина Џемпер со копчиња
Слим фит Еднобојна Мастило сина Џемпер со копчиња
Слим фит Еднобојна Мастило сина Џемпер со копчиња
Слим фит Еднобојна Мастило сина Џемпер со копчиња
-29 %
Слим фит Еднобојна Мастило сина Џемпер со копчиња
Слим фит Еднобојна Мастило сина Џемпер со копчиња
Слим фит Еднобојна Мастило сина Џемпер со копчиња
Слим фит Еднобојна Мастило сина Џемпер со копчиња
Слим фит Еднобојна Мастило сина Џемпер со копчиња
Слим фит Еднобојна Мастило сина Џемпер со копчиња
Слим фит Еднобојна Мастило сина Џемпер со копчиња
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Еднобојна Мастило сина Џемпер со копчиња
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: 4600STDST001-93-I
990ден
1,390ден
Ex Tax: 990ден


Слим фит Еднобојна Бордо Џемпер со копчиња

Достапни опции

Објаснување
Боја Мастило сина
Тип на култура Акрил-волна
Група производи Џемпер со копчиња
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња V-крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 70% акрил 30% волна
Вид на џеб Без џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро