Menu
Your Cart

Слим фит Ситни дезени Индиго Џемпер со копчиња

Слим фит Ситни дезени Индиго Џемпер со копчиња
Слим фит Ситни дезени Индиго Џемпер со копчиња
Слим фит Ситни дезени Индиго Џемпер со копчиња
Слим фит Ситни дезени Индиго Џемпер со копчиња
-41 %
Слим фит Ситни дезени Индиго Џемпер со копчиња
Слим фит Ситни дезени Индиго Џемпер со копчиња
Слим фит Ситни дезени Индиго Џемпер со копчиња
Слим фит Ситни дезени Индиго Џемпер со копчиња
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Ситни дезени Индиго Џемпер со копчиња
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: HR200002-000
990ден
1,690ден
Ex Tax: 990ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Индиго
Тип на култура Акрил
Група производи Џемпер со копчиња
Крој Слим фит
Дезени Ситни дезени
Вид на крагња Шал крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 100% акрил
Вид на џеб Без џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро