Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Бордо Кошула

Слим фит Еднобојна Бордо Кошула
Слим фит Еднобојна Бордо Кошула
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Слим фит Еднобојна Бордо Кошула
Слим фит Еднобојна Бордо Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Еднобојна Бордо Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: DR170204-152
990ден
Ex Tax: 990ден


Слим фит Еднобојна Петрол Кошула Слим фит Еднобојна Циклама Кошула Слим фит Еднобојна Мастило сина Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Бордо
Тип на култура Поплин-Оксфорд
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 65% Памук,35% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро