Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Минт Кошула

Слим фит Еднобојна Минт Кошула
Слим фит Еднобојна Минт Кошула
Слим фит Еднобојна Минт Кошула
Слим фит Еднобојна Минт Кошула
Слим фит Еднобојна Минт Кошула
-31 %
Слим фит Еднобојна Минт Кошула
Слим фит Еднобојна Минт Кошула
Слим фит Еднобојна Минт Кошула
Слим фит Еднобојна Минт Кошула
Слим фит Еднобојна Минт Кошула
Слим фит Еднобојна Минт Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: DR220031-304
890ден
1,290ден
Ex Tax: 890ден


Слим фит Еднобојна Бела Кошула Слим фит Еднобојна Маслинеста Кошула Слим фит Еднобојна Сина Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Минт
Тип на култура Вискоза
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 100% вискоза
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро