Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Кошула

Слим фит Еднобојна  Кошула
Слим фит Еднобојна  Кошула
Слим фит Еднобојна  Кошула
Слим фит Еднобојна  Кошула
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Слим фит Еднобојна  Кошула
Слим фит Еднобојна  Кошула
Слим фит Еднобојна  Кошула
Слим фит Еднобојна  Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Еднобојна Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: 3103DAC01001-01
790ден
Ex Tax: 790ден


Слим фит Еднобојна  Кошула

Достапни опции

Објаснување
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 75% полиестер 25% памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро