Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Црна Блуза

Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: SW220003-02
1,490ден
Ex Tax: 1,490ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Црна
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Блуза
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Со капа
Вид на ракави Долги ракави
Состав 60% памук 40% полиестер
Вид на џеб Има
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро