Menu
Your Cart

Слим фит Принт Темно сина Блуза

Слим фит Принт Темно сина Блуза
Слим фит Принт Темно сина Блуза
Слим фит Принт Темно сина Блуза
Слим фит Принт Темно сина Блуза
Слим фит Принт Темно сина Блуза
Слим фит Принт Темно сина Блуза
Слим фит Принт Темно сина Блуза
Слим фит Принт Темно сина Блуза
Слим фит Принт Темно сина Блуза
Слим фит Принт Темно сина Блуза
Слим фит Принт Темно сина Блуза
Слим фит Принт Темно сина Блуза
Слим фит Принт Темно сина Блуза
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: SW220004-47
1,290ден
Ex Tax: 1,290ден


Слим фит Принт Маслинеста Блуза

Достапни опции

Објаснување
Боја Темно сина
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Блуза
Крој Слим фит
Дезени Принт
Вид на крагња Тркалезна крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 60% памук 40% полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро