Menu
Your Cart

Слим фит Ситни дезени Црна Блуза

Слим фит Ситни дезени Црна Блуза
Слим фит Ситни дезени Црна Блуза
Слим фит Ситни дезени Црна Блуза
Слим фит Ситни дезени Црна Блуза
Слим фит Ситни дезени Црна Блуза
Слим фит Ситни дезени Црна Блуза
Слим фит Ситни дезени Црна Блуза
Слим фит Ситни дезени Црна Блуза
Слим фит Ситни дезени Црна Блуза
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: SW200004-02
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Црна
Тип на култура Памук
Група производи Блуза
Крој Слим фит
Дезени Ситни дезени
Вид на крагња Ролка
Вид на ракави Долги ракави
Состав 90% полиестер 10% памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро