Menu
Your Cart

Слим фит Ситни дезени Бордо Блуза

Слим фит Ситни дезени Бордо Блуза
Слим фит Ситни дезени Бордо Блуза
Слим фит Ситни дезени Бордо Блуза
Слим фит Ситни дезени Бордо Блуза
Слим фит Ситни дезени Бордо Блуза
Слим фит Ситни дезени Бордо Блуза
Слим фит Ситни дезени Бордо Блуза
Слим фит Ситни дезени Бордо Блуза
Слим фит Ситни дезени Бордо Блуза
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: SW200002-08
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден


Слим фит Ситни дезени Црна Блуза Слим фит Ситни дезени Темно сина Блуза

Достапни опции

Објаснување
Боја Бордо
Тип на култура Памук
Група производи Блуза
Крој Слим фит
Дезени Ситни дезени
Вид на крагња Поло крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро