Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Црна Блуза

Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: TS190003-02
790ден
Ex Tax: 790ден


Слим фит Еднобојна Индиго Блуза Слим фит Еднобојна Бела Блуза Слим фит Еднобојна Темно сина Блуза

Достапни опции

Објаснување
Боја Црна
Тип на култура Памук еластин
Група производи Блуза
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња V-крагња
Вид на ракави Долги ракави
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро