Menu
Your Cart

Класик фит Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња

Класик фит Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Класик фит Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Класик фит Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Класик фит Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Класик фит Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Класик фит Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Класик фит Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Класик фит Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Класик фит Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: HR200003-301
1,490ден
Ex Tax: 1,490ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Црна
Тип на култура Памук-Акрил
Група производи Џемпер со копчиња
Крој Класик фит
Дезени Ситни дезени
Вид на крагња V-крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 50% памук 50% акрил
Вид на џеб Без џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро