Menu
Your Cart

Слим фит Дизајнирана Индиго Џемпер

Слим фит Дизајнирана Индиго Џемпер
Слим фит Дизајнирана Индиго Џемпер
Слим фит Дизајнирана Индиго Џемпер
Слим фит Дизајнирана Индиго Џемпер
-55 %
Слим фит Дизајнирана Индиго Џемпер
Слим фит Дизајнирана Индиго Џемпер
Слим фит Дизајнирана Индиго Џемпер
Слим фит Дизајнирана Индиго Џемпер
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Дизајнирана Индиго Џемпер
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: KZ180005-000
990ден
2,190ден
Ex Tax: 990ден


Слим фит Дизајнирана Црна Џемпер Слим фит Дизајнирана Зелена Џемпер Слим фит Дизајнирана Бордо Џемпер

Достапни опции

Објаснување
Боја Индиго
Група производи Џемпер
Крој Слим фит
Дезени Дизајнирана
Вид на крагња Тркалезна крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 70% акрил 30% волна
Вид на џеб Без џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро