Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Сина Џемпер

Слим фит Еднобојна Сина Џемпер
Слим фит Еднобојна Сина Џемпер
Слим фит Еднобојна Сина Џемпер
Слим фит Еднобојна Сина Џемпер
-23 %
Слим фит Еднобојна Сина Џемпер
Слим фит Еднобојна Сина Џемпер
Слим фит Еднобојна Сина Џемпер
Слим фит Еднобојна Сина Џемпер
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Еднобојна Сина Џемпер
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: KZ17020-LC1
990ден
1,290ден
Ex Tax: 990ден


Слим фит Еднобојна Сива Џемпер Слим фит Еднобојна Црна Џемпер Слим фит Еднобојна Маслинеста Џемпер

Достапни опции

Објаснување
Боја Сина
Тип на култура Памук-Акрил
Група производи Џемпер
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Тркалезна крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 50% памук 50% акрил
Вид на џеб Без џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро