Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Црвена Џемпер

Слим фит Еднобојна Црвена Џемпер
Слим фит Еднобојна Црвена Џемпер
Слим фит Еднобојна Црвена Џемпер
Слим фит Еднобојна Црвена Џемпер
-34 %
Слим фит Еднобојна Црвена Џемпер
Слим фит Еднобојна Црвена Џемпер
Слим фит Еднобојна Црвена Џемпер
Слим фит Еднобојна Црвена Џемпер
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Еднобојна Црвена Џемпер
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: KZ15022-62
990ден
1,490ден
Ex Tax: 990ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Црвена
Тип на култура Акрил-волна
Група производи Џемпер
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Ролка
Вид на ракави Долги ракави
Состав 70% акрил 30% волна
Вид на џеб Без џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро