Menu
Your Cart

Принт Шорцеви

Принт  Шорцеви
Принт Шорцеви
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: SH180001-102
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден


Принт Сина Шорцеви Принт  Шорцеви Принт  Шорцеви

Достапни опции

Објаснување
Тип на култура Полиестер
Група производи Шорцеви
Дезени Принт
Состав 100% полиестер
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро