Menu
Your Cart

Еднобојна Црна Шорцеви

Еднобојна Црна Шорцеви
Еднобојна Црна Шорцеви
Еднобојна Црна Шорцеви
Еднобојна Црна Шорцеви
Еднобојна Црна Шорцеви
Еднобојна Црна Шорцеви
Еднобојна Црна Шорцеви
Еднобојна Црна Шорцеви
Еднобојна Црна Шорцеви
Еднобојна Црна Шорцеви
Еднобојна Црна Шорцеви
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: SW220007-02
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Црна
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Шорцеви
Дезени Еднобојна
Состав 60% памук 40% полиестер
Вид на џеб Со два џебови
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро