Menu
Your Cart

Маслинеста Ракавици

 Маслинеста Ракавици
 Маслинеста Ракавици
 Маслинеста Ракавици
 Маслинеста Ракавици
Маслинеста Ракавици
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: ELD21001-705
360ден
Ex Tax: 360ден


 Црна Ракавици  Црна Ракавици  Темно сина Ракавици
Објаснување
Боја Маслинеста
Тип на култура Акрил
Група производи Ракавици
Состав 100% акрил
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро