Menu
Your Cart

Антрацикт Ракавици

 Антрацикт Ракавици
 Антрацикт Ракавици
 Антрацикт Ракавици
 Антрацикт Ракавици
Антрацикт Ракавици
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: ELD21001-703
360ден
Ex Tax: 360ден


 Темно сина Ракавици  Сива Ракавици  Маслинеста Ракавици
Објаснување
Боја Антрацикт
Тип на култура Акрил
Група производи Ракавици
Состав 100% акрил
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро