Menu
Your Cart

Темно сина Ракавици

 Темно сина Ракавици
 Темно сина Ракавици
 Темно сина Ракавици
 Темно сина Ракавици
Темно сина Ракавици
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: ELD21001-702
360ден
Ex Tax: 360ден


 Црна Ракавици  Црна Ракавици  Антрацикт Ракавици
Објаснување
Боја Темно сина
Тип на култура Акрил
Група производи Ракавици
Состав 100% акрил
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро