Menu
Your Cart

Темно сина Торба

 Темно сина Торба
 Темно сина Торба
 Темно сина Торба
 Темно сина Торба
 Темно сина Торба
 Темно сина Торба
Темно сина Торба
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: CNT20010-47
1,290ден
Ex Tax: 1,290ден


 Црна Торба
Објаснување
Боја Темно сина
Тип на култура Веганска кожа
Група производи Торба
Состав Главна ткаенина 100% полиуретанска постава 100% полиестерски појас 100% полиестер

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро