Menu
Your Cart

Црна Торба

 Црна Торба
 Црна Торба
 Црна Торба
 Црна Торба
 Црна Торба
 Црна Торба
Црна Торба
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: CNT20007-02
2,290ден
Ex Tax: 2,290ден


  Торба  Темно сина Торба
Објаснување
Боја Црна
Тип на култура Веганска кожа
Група производи Торба
Состав Главна ткаенина 100% полиестерска постава: 100% полиестерски појас: 100% полиестер

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро