Menu
Your Cart

Торба

  Торба
  Торба
  Торба
  Торба
  Торба
  Торба
  Торба
  Торба
Торба
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: CNT20005-02
1,290ден
Ex Tax: 1,290ден
Објаснување
Тип на култура Веганска кожа
Група производи Торба
Состав Главна ткаенина 100% полиестерска постава: 100% полиестерски појас: 100% полиестер

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро