Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Кафеава Џемпер

Слим фит Еднобојна Кафеава Џемпер
Слим фит Еднобојна Кафеава Џемпер
Слим фит Еднобојна Кафеава Џемпер
Слим фит Еднобојна Кафеава Џемпер
Слим фит Еднобојна Кафеава Џемпер
Слим фит Еднобојна Кафеава Џемпер
Слим фит Еднобојна Кафеава Џемпер
Слим фит Еднобојна Кафеава Џемпер
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Еднобојна Кафеава Џемпер
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: KZ16016-BR1
1,490ден
Ex Tax: 1,490ден


Слим фит Еднобојна Беж Џемпер Слим фит Еднобојна Бела Џемпер Слим фит Еднобојна Сива Џемпер

Достапни опции

Објаснување
Боја Кафеава
Тип на култура Памук-Акрил
Група производи Џемпер
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња V-крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 50% памук 50% акрил
Вид на џеб Без џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро