Menu
Your Cart

Слим фит Ситни дезени Црна Џемпер

Слим фит Ситни дезени Црна Џемпер
Слим фит Ситни дезени Црна Џемпер
Слим фит Ситни дезени Црна Џемпер
Слим фит Ситни дезени Црна Џемпер
Слим фит Ситни дезени Црна Џемпер
Слим фит Ситни дезени Црна Џемпер
Слим фит Ситни дезени Црна Џемпер
Слим фит Ситни дезени Црна Џемпер
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Ситни дезени Црна Џемпер
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: KZ210014-02
1,490ден
Ex Tax: 1,490ден


Слим фит Ситни дезени Сива Џемпер Слим фит Ситни дезени Темно сина Џемпер

Достапни опции

Објаснување
Боја Црна
Тип на култура Памук
Група производи Џемпер
Крој Слим фит
Дезени Ситни дезени
Вид на крагња Тркалезна крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 50% памук 50% акрил
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро