Menu
Your Cart

Оверсајз Линии Антрацикт Џемпер

Оверсајз Линии Антрацикт Џемпер
Оверсајз Линии Антрацикт Џемпер
Оверсајз Линии Антрацикт Џемпер
Оверсајз Линии Антрацикт Џемпер
Оверсајз Линии Антрацикт Џемпер
-23 %
Оверсајз Линии Антрацикт Џемпер
Оверсајз Линии Антрацикт Џемпер
Оверсајз Линии Антрацикт Џемпер
Оверсајз Линии Антрацикт Џемпер
Оверсајз Линии Антрацикт Џемпер
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Оверсајз Линии Антрацикт Џемпер
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: KZ210007-333
990ден
1,290ден
Ex Tax: 990ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Антрацикт
Тип на култура Памук-Акрил
Група производи Џемпер
Крој Оверсајз
Дезени Линии
Вид на крагња Тркалезна крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 50% памук 50% акрил
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро