Menu
Your Cart

Слим фит Плетени Црна Џемпер

Слим фит Плетени Црна Џемпер
Слим фит Плетени Црна Џемпер
Слим фит Плетени Црна Џемпер
Слим фит Плетени Црна Џемпер
-23 %
Слим фит Плетени Црна Џемпер
Слим фит Плетени Црна Џемпер
Слим фит Плетени Црна Џемпер
Слим фит Плетени Црна Џемпер
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Плетени Црна Џемпер
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: KZ210004-02
990ден
1,290ден
Ex Tax: 990ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Црна
Тип на култура Акрил
Група производи Џемпер
Крој Слим фит
Дезени Плетени
Вид на крагња Тркалезна крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 100% акрил
Вид на џеб Без џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро