Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Бордо Џемпер

Слим фит Еднобојна Бордо Џемпер
Слим фит Еднобојна Бордо Џемпер
Слим фит Еднобојна Бордо Џемпер
Слим фит Еднобојна Бордо Џемпер
-17 %
Слим фит Еднобојна Бордо Џемпер
Слим фит Еднобојна Бордо Џемпер
Слим фит Еднобојна Бордо Џемпер
Слим фит Еднобојна Бордо Џемпер
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Еднобојна Бордо Џемпер
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: KZ200018-099
990ден
1,190ден
Ex Tax: 990ден


Слим фит Еднобојна Маслинеста Џемпер Слим фит Еднобојна Црвена Џемпер Слим фит Еднобојна Антрацикт Џемпер

Достапни опции

Објаснување
Боја Бордо
Група производи Џемпер
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Тркалезна крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 70% акрил 30% волна
Вид на џеб Без џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро