Menu
Your Cart

Слим фит Ситни дезени Зелена Џемпер

Слим фит Ситни дезени Зелена Џемпер
Слим фит Ситни дезени Зелена Џемпер
Слим фит Ситни дезени Зелена Џемпер
Слим фит Ситни дезени Зелена Џемпер
-23 %
Слим фит Ситни дезени Зелена Џемпер
Слим фит Ситни дезени Зелена Џемпер
Слим фит Ситни дезени Зелена Џемпер
Слим фит Ситни дезени Зелена Џемпер
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Ситни дезени Зелена Џемпер
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: KZ190002-101
990ден
1,290ден
Ex Tax: 990ден


Слим фит Ситни дезени Сива Џемпер

Достапни опции

Објаснување
Боја Зелена
Тип на култура Акрил-волна
Група производи Џемпер
Крој Слим фит
Дезени Ситни дезени
Вид на крагња Тркалезна крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 70% акрил 30% волна
Вид на џеб Без џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро