Menu
Your Cart

Модерен фит Дизајнирана Розева Кошула

Модерен фит Дизајнирана Розева Кошула
Модерен фит Дизајнирана Розева Кошула
Модерен фит Дизајнирана Розева Кошула
Модерен фит Дизајнирана Розева Кошула
Модерен фит Дизајнирана Розева Кошула
Модерен фит Дизајнирана Розева Кошула
Модерен фит Дизајнирана Розева Кошула
Модерен фит Дизајнирана Розева Кошула
Модерен фит Дизајнирана Розева Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: MD17007-372
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден


Модерен фит Дизајнирана Сина Кошула Модерен фит Дизајнирана Бела Кошула Модерен фит Дизајнирана Сина Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Розева
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Модерен фит
Дезени Дизајнирана
Вид на крагња Крагња за вратоврска
Вид на ракави Долги ракави
Состав 57% Памук,43% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро