Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Тиркизна Кошула

Слим фит Еднобојна Тиркизна Кошула
Слим фит Еднобојна Тиркизна Кошула
Слим фит Еднобојна Тиркизна Кошула
Слим фит Еднобојна Тиркизна Кошула
-12 %
Слим фит Еднобојна Тиркизна Кошула
Слим фит Еднобојна Тиркизна Кошула
Слим фит Еднобојна Тиркизна Кошула
Слим фит Еднобојна Тиркизна Кошула
Слим фит Еднобојна Тиркизна Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: DR220042-604
1,050ден
1,190ден
Ex Tax: 1,050ден


Слим фит Еднобојна Бела Кошула Слим фит Еднобојна Светло сиво Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Тиркизна
Тип на култура Лен - памук
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро