Menu
Your Cart

Биг сајз Принт Бела Кошула

Биг сајз Принт Бела Кошула
Биг сајз Принт Бела Кошула
Биг сајз Принт Бела Кошула
Биг сајз Принт Бела Кошула
Биг сајз Принт Бела Кошула
Биг сајз Принт Бела Кошула
Биг сајз Принт Бела Кошула
Биг сајз Принт Бела Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Биг сајз Принт Бела Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: BT220007-506
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден


Биг сајз Принт Бела Кошула Биг сајз Принт Бела Кошула Биг сајз Принт Сина Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Бела
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Биг сајз
Дезени Принт
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 55% Памук,45% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро