Menu
Your Cart

Класик фит Принт Бела Кошула

Класик фит Принт Бела Кошула
Класик фит Принт Бела Кошула
Класик фит Принт Бела Кошула
Класик фит Принт Бела Кошула
Класик фит Принт Бела Кошула
Класик фит Принт Бела Кошула
Класик фит Принт Бела Кошула
Класик фит Принт Бела Кошула
Класик фит Принт Бела Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: KL220017-150
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден


Класик фит Принт Темно сина Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Бела
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Принт
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 65% Памук,35% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро