Menu
Your Cart

Биг сајз Ситни дезени Сина Кошула

Биг сајз Ситни дезени Сина Кошула
Биг сајз Ситни дезени Сина Кошула
Биг сајз Ситни дезени Сина Кошула
Биг сајз Ситни дезени Сина Кошула
Биг сајз Ситни дезени Сина Кошула
Биг сајз Ситни дезени Сина Кошула
Биг сајз Ситни дезени Сина Кошула
Биг сајз Ситни дезени Сина Кошула
Биг сајз Ситни дезени Сина Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: BT210010-320
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден


Биг сајз Ситни дезени Сина Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Сина
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Биг сајз
Дезени Ситни дезени
Вид на крагња Класична крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 57% Памук,43% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро