Menu
Your Cart

Класик фит Со точки Маслинеста Кошула

Класик фит Со точки Маслинеста Кошула
Класик фит Со точки Маслинеста Кошула
Класик фит Со точки Маслинеста Кошула
Класик фит Со точки Маслинеста Кошула
Класик фит Со точки Маслинеста Кошула
Класик фит Со точки Маслинеста Кошула
Класик фит Со точки Маслинеста Кошула
Класик фит Со точки Маслинеста Кошула
Класик фит Со точки Маслинеста Кошула
Класик фит Со точки Маслинеста Кошула
Класик фит Со точки Маслинеста Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: KL210020-412
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Маслинеста
Тип на култура Поплин со ликра
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Со точки
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 58% памук 39% полиестер 3% еластин
Вид на џеб Со џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро