Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Црна Кошула

Слим фит Еднобојна Црна Кошула
Слим фит Еднобојна Црна Кошула
Слим фит Еднобојна Црна Кошула
Слим фит Еднобојна Црна Кошула
-8 %
Слим фит Еднобојна Црна Кошула
Слим фит Еднобојна Црна Кошула
Слим фит Еднобојна Црна Кошула
Слим фит Еднобојна Црна Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Еднобојна Црна Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: DR220018-603
1,190ден
1,290ден
Ex Tax: 1,190ден


Слим фит Еднобојна Маслинеста Кошула Слим фит Еднобојна Темно сина Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Црна
Тип на култура Деним - тексас
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 65% памук 30% полиестер 5% еластин
Вид на џеб Со два џебови
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро