Menu
Your Cart

Класик фит Принт Сива Кошула

Класик фит Принт Сива Кошула
Класик фит Принт Сива Кошула
Класик фит Принт Сива Кошула
Класик фит Принт Сива Кошула
Класик фит Принт Сива Кошула
Класик фит Принт Сива Кошула
Класик фит Принт Сива Кошула
Класик фит Принт Сива Кошула
Класик фит Принт Сива Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: KL210030-370
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Сива
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Принт
Вид на ракави Долги ракави
Состав 57% Памук,43% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро