Menu
Your Cart

Слим фит Со точки Зелена Кошула

Слим фит Со точки Зелена Кошула
Слим фит Со точки Зелена Кошула
Слим фит Со точки Зелена Кошула
Слим фит Со точки Зелена Кошула
-47 %
Слим фит Со точки Зелена Кошула
Слим фит Со точки Зелена Кошула
Слим фит Со точки Зелена Кошула
Слим фит Со точки Зелена Кошула
Слим фит Со точки Зелена Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: DR200099-501
690ден
1,290ден
Ex Tax: 690ден


Слим фит Со точки Црна Кошула Слим фит Со точки Сина Кошула Слим фит Со точки Сина Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Зелена
Тип на култура Поплин-Оксфорд
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Со точки
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 55% Памук,45% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро