Menu
Your Cart

Класик фит Карирана Тиркизна Кошула

Класик фит Карирана Тиркизна Кошула
Класик фит Карирана Тиркизна Кошула
Класик фит Карирана Тиркизна Кошула
Класик фит Карирана Тиркизна Кошула
Класик фит Карирана Тиркизна Кошула
Класик фит Карирана Тиркизна Кошула
Класик фит Карирана Тиркизна Кошула
Класик фит Карирана Тиркизна Кошула
Класик фит Карирана Тиркизна Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: KL200006-100
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Тиркизна
Тип на култура Поплин-Оксфорд
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Карирана
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 65% Памук,35% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро