Menu
Your Cart

Слим фит Дизајнирана Тиркизна Кошула

Слим фит Дизајнирана Тиркизна Кошула
Слим фит Дизајнирана Тиркизна Кошула
Слим фит Дизајнирана Тиркизна Кошула
Слим фит Дизајнирана Тиркизна Кошула
-34 %
Слим фит Дизајнирана Тиркизна Кошула
Слим фит Дизајнирана Тиркизна Кошула
Слим фит Дизајнирана Тиркизна Кошула
Слим фит Дизајнирана Тиркизна Кошула
Слим фит Дизајнирана Тиркизна Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: DR200039-303
790ден
1,190ден
Ex Tax: 790ден


Слим фит Дизајнирана Сина Кошула Слим фит Дизајнирана Сина Кошула Слим фит Дизајнирана Сива Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Тиркизна
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Дизајнирана
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 65% Памук,35% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро