Menu
Your Cart

Слим фит Со точки Розева Кошула

Слим фит Со точки Розева Кошула
Слим фит Со точки Розева Кошула
Слим фит Со точки Розева Кошула
Слим фит Со точки Розева Кошула
-47 %
Слим фит Со точки Розева Кошула
Слим фит Со точки Розева Кошула
Слим фит Со точки Розева Кошула
Слим фит Со точки Розева Кошула
Слим фит Со точки Розева Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: DR14112-950
690ден
1,290ден
Ex Tax: 690ден


Слим фит Со точки Сина Кошула Слим фит Со точки Бела Кошула Слим фит Со точки Индиго Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Розева
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Со точки
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 65% Памук,35% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро