Menu
Your Cart

Оверсајз Еднобојна Црна Кошула

Оверсајз Еднобојна Црна Кошула
Оверсајз Еднобојна Црна Кошула
Оверсајз Еднобојна Црна Кошула
Оверсајз Еднобојна Црна Кошула
Оверсајз Еднобојна Црна Кошула
Оверсајз Еднобојна Црна Кошула
Оверсајз Еднобојна Црна Кошула
Оверсајз Еднобојна Црна Кошула
Оверсајз Еднобојна Црна Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: OS220027-600
1,890ден
Ex Tax: 1,890ден


Оверсајз Еднобојна Бела Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Црна
Група производи Кошула
Крој Оверсајз
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Отворена крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 97% Памук,3% Еластин
Вид на џеб Со два џебови
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро