Menu
Your Cart

Оверсајз Еднобојна Сива Кошула

Оверсајз Еднобојна Сива Кошула
Оверсајз Еднобојна Сива Кошула
Оверсајз Еднобојна Сива Кошула
Оверсајз Еднобојна Сива Кошула
Оверсајз Еднобојна Сива Кошула
Оверсајз Еднобојна Сива Кошула
Оверсајз Еднобојна Сива Кошула
Оверсајз Еднобојна Сива Кошула
Оверсајз Еднобојна Сива Кошула
Оверсајз Еднобојна Сива Кошула
Оверсајз Еднобојна Сива Кошула
Оверсајз Еднобојна Сива Кошула
Оверсајз Еднобојна Сива Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: OS220022-700
2,190ден
Ex Tax: 2,190ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Сива
Тип на култура Деним - тексас
Група производи Кошула
Крој Оверсајз
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Со два џебови
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро