Menu
Your Cart

Оверсајз Карирана Мулти Кошула

Оверсајз Карирана Мулти Кошула
Оверсајз Карирана Мулти Кошула
Оверсајз Карирана Мулти Кошула
Оверсајз Карирана Мулти Кошула
-40 %
Оверсајз Карирана Мулти Кошула
Оверсајз Карирана Мулти Кошула
Оверсајз Карирана Мулти Кошула
Оверсајз Карирана Мулти Кошула
Оверсајз Карирана Мулти Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: OS220003-600
890ден
1,490ден
Ex Tax: 890ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Мулти
Тип на култура Акрил-полиестер-памук
Група производи Кошула
Крој Оверсајз
Дезени Карирана
Вид на крагња Отворена крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 65% акрил, 25% полиестер, 10% памук
Вид на џеб Има
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро