Menu
Your Cart

Оверсајз Еднобојна Маслинеста Кошула

Оверсајз Еднобојна Маслинеста Кошула
Оверсајз Еднобојна Маслинеста Кошула
Оверсајз Еднобојна Маслинеста Кошула
Оверсајз Еднобојна Маслинеста Кошула
Оверсајз Еднобојна Маслинеста Кошула
Оверсајз Еднобојна Маслинеста Кошула
Оверсајз Еднобојна Маслинеста Кошула
Оверсајз Еднобојна Маслинеста Кошула
Оверсајз Еднобојна Маслинеста Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: DR210028-48
990ден
Ex Tax: 990ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Маслинеста
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Оверсајз
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 57% Памук,43% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро