Menu
Your Cart

Супер слим фит Принт Темно сина Кошула

Супер слим фит Принт Темно сина Кошула
Супер слим фит Принт Темно сина Кошула
Супер слим фит Принт Темно сина Кошула
Супер слим фит Принт Темно сина Кошула
Супер слим фит Принт Темно сина Кошула
Супер слим фит Принт Темно сина Кошула
Супер слим фит Принт Темно сина Кошула
Супер слим фит Принт Темно сина Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Супер слим фит Принт Темно сина Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: SSF21006-413
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден


Супер слим фит Принт Црна Кошула Супер слим фит Принт Темно сина Кошула Супер слим фит Принт Сина Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Темно сина
Тип на култура Поплин со ликра
Група производи Кошула
Крој Супер слим фит
Дезени Принт
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 58% памук 39% полиестер 3% еластин
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро