Menu
Your Cart

Слим фит Големи коцки Темно сина Кошула

Слим фит Големи коцки Темно сина Кошула
Слим фит Големи коцки Темно сина Кошула
Слим фит Големи коцки Темно сина Кошула
Слим фит Големи коцки Темно сина Кошула
-65 %
Слим фит Големи коцки Темно сина Кошула
Слим фит Големи коцки Темно сина Кошула
Слим фит Големи коцки Темно сина Кошула
Слим фит Големи коцки Темно сина Кошула
Слим фит Големи коцки Темно сина Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: DR15108-813
490ден
1,390ден
Ex Tax: 490ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Темно сина
Тип на култура Оксфорд
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Големи коцки
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро